Gepost door: Koning_Floris op 28-06-2005 14:51 uur, Bron: Computable.nl
 

AMD klaagt Intel aan in de VS wegens x86-monopolie

Chipfabrikant AMD heeft met een anti-trust aanklacht grote broer en concurrent Intel voor de federale rechter gesleept. Intel zou door dwang klanten op de x86-markt weggehouden hebben van AMD.

In Japan is Intel recentelijk door de Fair Trade Commission (JFTC) op de vingers getikt voor misbruik van een monopoliepositie om daarmee vrije en open concurrentie op de markt te dwarsbomen. De Europese Commissie is (in nauwe samenspraak met de JFTC) bezig met een onderzoek naar vergelijkbare praktijken in Europa.

De aanklacht noemt 38 bedrijven bij naam die het slachtoffer zouden zijn geweest van de handelspraktijken van Intel. Daaronder zijn Dell, Toshiba, Sony, Gateway, Hirtachi, NEC, Acer en HP.

Met dank aan HertogT voor het submitten van dit nieuws.

 
 

Fireblade is momenteel Offline Door Fireblade (TeamXL Crew) op 28-06-2005 14:52 uur Edit  Quote Profiel  Email Homepage
 

    

Beginnen die gasten nu ook al te klooien met alleen recht crap!!

wat is het einde!


//offtopic

Congrats KF met je eerste newssubmit

//ontopic


Gaan jullie maar vast met de tijd mee....ik kom wat later.
 
 

HertogT is momenteel Offline Door HertogT (TeamXL Crew) op 28-06-2005 14:57 uur Edit  Quote Profiel  Email Homepage
 

    

Ik vind het vreemd dat Cyrix er niet tussen staat! Die heeft tenslotte de strijd om de processoren helemaal verloren. Ik lees af en toe nog een klein berichtje over ze. Die zouden dan toch ook de dupe moeten zijn geweest?


If you obey all the rules, you miss all the fun
 
 

Koning_Floris is momenteel Offline Door Koning_Floris (TeamXL Crew) op 28-06-2005 15:03 uur Edit  Quote Profiel  Email
 

    

tnx fb.

Alleen leuk als ze het geld wat ze daarmee willen winnen doorbereken aan de klant


I don't watch, I interact.
 
 

thies is momenteel Offline Door thies (TeamXL Crew) op 29-06-2005 08:51 uur Edit  Quote Profiel  Email Homepage
 

    

Ik moet zeggen dat ik een fan ben van Intel. Hoewel dat wel VEELE mallen duurder is dan AMD

Die bedrijfs namen zijn best groot Gaan echt huge schadeclaims van komen


Droomd in SQL en Praat in PHP
 
 

HertogT is momenteel Offline Door HertogT (TeamXL Crew) op 29-06-2005 08:59 uur Edit  Quote Profiel  Email Homepage
 

    

Het staat hier niet helemaal lekker, maar waar het om gaat is:

Intel heeft contracten met deze bedrijven gesloten waardoor deze bedrijven Intel machines konden krijgen met subsidie. Zo gauw deze bedrijven een deal zouden willen sluiten met bijvoorbeeld AMD, zou Intel deze subsidies niet door laten gaan.

Tja, dan is de keus snel gemaakt, toch? Maar het is wel achterbaks.


If you obey all the rules, you miss all the fun
 
 

Koning_Floris is momenteel Offline Door Koning_Floris (TeamXL Crew) op 29-06-2005 09:19 uur Edit  Quote Profiel  Email
 

    

Ja idd erg laag. En wij zijn de dupe.


I don't watch, I interact.
 
 

Reageer Terug

Scripting en design door Atteman & Flex, Copyright (c) 2002-2013 TeamXL, Versie 1.4
  De site is ontworpen voor IE 6+ op 1024x768 en hoger, parsetime: 0.11901

Naam: 
Wachtwoord: 
Bewaren:
Registreren
Password vergeten?
 10-04 - Ola?
 18-10 - Van harte Gef...
 06-07 - Druk vandaag -...
 06-04 - Battlefield 3
 02-12 - Battlefield 3 ...
TeamXL poll
Welke map is je favoriet in BF3 uitbreid
 
Strike at Karkand
Gulf of Oman
Sharqi Peninsula
Wake Island
   Bekijk de uitslag en reakties